Kategoria Superiore

Memelli: Titulli? Të jemi përqëndruar se mund ta pësojmë keq!

Migen Memelli i ka ndryshuar fytyrën Laçit, 6 pikë në dy ndeshje, por trajneri i kurbinasve qëndron me këmbë në tokë.

2 ndeshje 2 fitore në 5 ditë…

Dinim që kishim përballë një skuadër mjaft të mirë me kualitete. E kemi studiuar dhe kemi parë ku e ka forcën kjo skuadër. Kemi filluar me agresivitet. Kërkova të bënin presion në 1/3 e kundërshtarit. Ata janë skuadër shumë e fortë. I kemi krijuar vështirësi në 15 minutat e para ku shënuam golin. Pastaj e tërhoqëm skuadrën. Kishim dhe 1 ndërrim të detyruar. Kam kërkuar që skuadra të jetë mjaft e kujdesshme. Si Aliti dhe Radas godasin mbrapa shpinën. Mbrojtësat e krahut të Skënderbut shtyjnë lart për të krijuar superioritet. Iu kërkova djemve të frisnim ndeshjen. Dua t’i përgëzoj lojtarët.

Mendoni që mund të pretendoni titullin kampion?

Ajo që mund të pretendoj unë është që të jemi të përqendruar totalisht. Në momentin e parë që nuk e bëjmë këtë do kemi probleme.

Shënon gjithmonë Shtubina…

Kemi pak problem në sulm. Shtubina është në momentin i duhur. Mua më pëlqen që golat t’i ndajmë si skuadër.Te ne është lojtari i momentit, besoj do vazhdoj të jetë. Shpresoj që edhe pjesa tjetër të shënoj. Nuk duhet të mbështetemi vetëm te 1 lojtar. Kjo përpjekje është e gabuar..

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency