Kombëtare

Memolla: Në Shqipëri te Besa ose Tirana, duhet më çdo mënyrë të rinisë futbolli

Hysen Memolla nuk e harron skuadrën e vendlindjes së tij, Besën e Kavajës, me të cilën dëshiron të luajë në të ardhmen. Mbrojtësi kuqezi, i cili në janar ndryshoi ekip duke iu bashkuar klubit hungarez të Diosgior, tregoi në “FanZone” emocionet e debutimit me Shqipërinë

“Përballja me Spanjën ishte debutimi im si titullar te Kombëtarja. Ka qenë një moment i veçantë, jam krenar për atë ndeshje. Falënderoj trajnerin që më dha besim dhe mundësinë në atë takim. Të zëvendësoja Agollin ishte e veçantë dhe do mundohem të jap maksimumin kur të më jepet mundësia. Kam shumë respekt për atë që ai ka bërë dhe si është shfaqur tek ne.”

Rinisja e futbollit: Kemi 2-3 ditë që kemi nisur stërvitjen. Janë shumë gjëra të rëndësishme për ne lojtarët. Do të përmirësohemi edhe nga ana psikologjike pas nisjes së stërvitjes. Duhet të gjendet zgjidhja për situatën dhe në çdo mënyrë të rinisë futbolli.

Kategoria Superiore: Jam larguar nga Shqipëria që në moshën 8-vjeçare. Dua që të rikthehem në të ardhmen dhe të luaj në Superiore. Do dëshiroja të luaja për Tiranën ose për Besën, meqë është nga qyteti im.

Hungaria, trampolinë: Kampionati hungarez është shumë i mirë. Mund të jetë një trampolinë për mua. Kemi një projekt shumë të rëndësishëm. Nëse çdo gjë shkon shumë mirë, mund të kaloj në një kampionat më të madh. Do të doja të bëja karrierë si Andi Lila ose si Lorik Cana dhe të bëj shumë mirë për fanellën e Shqipërisë.

.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency