Futboll

Memolla riniset nga Finlanda, zyrtarizon largimin nga Salernitana

Karriera e Hysen Memollës po merr tatëpjetën. Pas paraqitjeve pozitive me fanellën e Hajduk Split dhe grumbullimit në kombëtaren shqiptare, kuqeziu ka pësuar vetëm rënie në karrierën e tij. Mbrojtësi anësor pas vetëm 6 muajsh është larguar nga skuadra e Salernitanës në Serie B, për t’u transferuar në ligën e parë të futbollit finlandez ku në orët e fundit të merkatos në këtë vend ka zyrtarizuar kalimin e tij te klubi i Kokkolan PV. Memolla ka firmosur një kontratë afatshkurtër deri në fund të këtij viti me skuadrën finlandeze por me opsion rinovimi. Me Shqipërinë 27-vjeçari ka debutuar më 10 qershor të 2017-ës në sfidën ndaj Spanjës ndeshje të cilën kuqezinjtë e humbën me rezultatin 3-0.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency