Kombëtare

Memushaj: Goli i dytë mbylli ndeshjen, nuk e di çfarë po na ndodh

Intervista mesfushorit Ledian Memushaj, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”.

Dy gola aksidentalë sot. Çfarë mund të bënim më tepër për të evituar?
Te goli i parë rrezikuam shumë, por mund të ishte edhe faull për ne. Goli i dytë mbylli ndeshjen, por unë besoj se sot nuk e merituam të humbnim.

Po bëhen disa ndeshje ku nuk e meritojmë, por po humbasim. Çfarë po ndodh atje brenda grupit?
Nuk di çfarë të them, pasi ne ndeshjet i përgatisim shumë mirë dhe me seriozitet. Në ndeshjet e fundit kemi qenë edhe pa fat, ashtu si sot, kur morëm një gol të pafat dhe pastaj nuk shfrytëzuam rastet tona.

A ishte zgjedhje e duhur që ju të luanit në të majtë?
Nuk ka asnjë problem për mua, pasi jam mësuar të luaj edhe në atë pozicion dhe jam gati të luaj ku të dojë trajneri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency