Serie B

Memushaj protagonist, nxjerr Pescarën nga kriza me një gol në “stilin” Del Piero

Ledian Memushaj nxjerr Pescaran nga kriza me një supergol. Mesfushori i kombëtares shqiptare për një ditë u rikthye në vëmendje të gjithë sportdashësve të futbollit italian, Alex Del Pieron dhe golat e tij spektakolarë nga jashtë zone. Pescara pas 3 humbjesh radhazi u rikthye te suksesi në Serie A, teksa mposhti me rezultatin 2-1 Ascolin. Në minutën e 81-të Memushaj shënoi golin e fitores nga një pozicion i prirët në limitet e zonës. Një gol fantastik ky i kuqeziut që mori duartrokitjet e shokëve të skuadrës dhe stafit teknik të Pescarës. Ky ishte goli i tretë për Ledian Memushajn në këtë sezon të Serie B me 33-vjeçarin që është një titullar fiks te Pescara.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency