Kombëtare

Memushaj: Ta harrojmë humbjen me Turqinë, kemi vend për përmirësime

I pranishëm në konferencën për shtyp bashkë me trajnerin Edy Reja, ishte edhe kapiteni i kombëtares kuqezi Ledian Memushaj i cili deklaroi se Shqipëria duhet ta harrojë sa më shpejt humbjen ndaj Turqisë, pasi ajo ndaj Moldavisë është një ndeshje shumë e rëndësishme.

“Normal, që ndeshja me Turqinë na zhgënjeu shumë, por besoj se duhet që ta harrojmë sa më shpejt. Nesër kemi një ndeshje shumë të rëndësishme dhe duhet që ta përgatisim sa më mirë”.

Shiriti

Roli im si kapiten është normal dhe mendja është te ndeshja e nesërme që është akoma më e rëndësishme. Këtë e kam të qartë unë, por edhe shokët e skuadrës. Do të hyjmë në fushë për më të mirën.

Përmirësimet

Duhet që të përmirësohemi si ekip, por edhe me Turqinë treguam nga ana teknike dhe taktike që jemi përmirësuar shumë. Këto janë nga ato ndeshje që nga një anë tregojnë vështirësinë e tyre, por nga ana tjetër tregojnë se sa është “pjekur” ky ekip. Nuk ka faj vetëm sulmi, por edhe ne mesfushorët duhet që të përmirësohemi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency