Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Mendon për sulmin, Milan mes dëshirës dhe nevojës

Reparti që drejtuesit e Milanit duan të përmirësojnë në verë është sulmi.

Siç raportojnë mediet italiane Rebic dhe Origi nuk kanë bindur, Ibrahimovic është në pikëpyetje dhe Leao nuk dihet nëse do të rinovojë.

Lexo edhe:

Kjo është arsyeja pse “kuqezinjtë” kanë ndjekur prej disa kohësh Okafor-in e Salzburgut dhe Retegui të Boca Juniors, të cilët duken të arritshëm nga kampionët e Italisë.

Milan-it i pëlqen shumë zbulimi i Reims, Balogun, por 21-vjeçari është në pronësi të Arsenalit dhe do të kushtojë shumë, ashtu si edhe Openda i Lens, që duhet theksuar që nuk është më pak i preferuar.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...