Futboll

Mendy me paterica, ka humbur sezonin?

Benjamin Mendy u largua nga Monako për t’iu bashkuar Manchester City-t, duke vendosur rekord botëror si mbrojtësi më i shtrenjtë në histori, pasi për të u paguan plot 57.5 milionë euro. Gjithsesi, aventura e francezit të skuadra e Guardiolës ka nisur në mënyrën më të keqe të mundëshme, pasi mbrojtësi pësoi një dëmtim gjatë ndeshjes kundër Crystal Palace dhe mund të mungojë për rreth 9 muaj.

“Më vejn keq për atë që ndodhi. Duhet të presim të enjten, por kam frikë se Mendy do të qëndrojë jashtë më shumë kohë sesa ne do të donim”, u shpreh Pep Guardiola para ndeshjes me Shakhtar Donetsk. Edhe mjekët e City-t nuk japin afat për rikthimin e Mendy, pa dalë rezultati i analizave, por paraprakisht konfirmojnë se sezoni për të mund të quhet i mbyllur, sepse duket e pamundur që të rikuperohet brenda muajit maj.

23 vjeçari Mendy është fotografuar teksa hipte në makinë, duke ecur mbi paterica dhe me një mbështetëse për gjurin e dëmtuar, çka tregon shkallën e rëndë të dëmtimit të tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency