Serie A

Merih Demiral drejt largimit nga Juventusi!

E ardhmja e Merih Demiral vazhdon të jetë në pikëpyetje te Juventusi. Mbrojtësi është i pakënaqur me minutazhin që ju rezervua sezonin e kaluar dhe për këtë, pavarësisht rikthimit të trajnerit Allegri në stol, turku ka kërkuar largimin nga “Zonja e vjetër”. Sipas mediave italiane, 23-vjeçari mund t’i bashkohet Fabio Paraticit, i cili pas largimit pikërisht nga Juventusi, pranoi ofertën e Tottenahmit si drejtori i ri sportiv i Spurs-ave. Por anglezët nuk janë të vetmit që interesohen për futbollistin, pasi në garë janë edhe Atalanta dhe Everton.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency