Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Merkato e Interit, Marotta gëzon tifozët dhe trajnerin Inzaghi

Administratori i deleguar i Interit, Giuseppe Marotta, ka prekur shkurtimisht disa tema në lidhje me merkaton e klubit zikaltër, duke e nisur nga Paulo Dybala.

Ne po punojmë për të formuar një ekip kompetitiv siç e meriton Interi. Unë, Ausilio dhe Baccin duam të ndërtojmë ekipin brenda muajit qershor.,

Duam t’i vëmë në dispozicion Inzaghit skuadrën më të mirë të mundshme, duke respektuar gjithmonë konceptin e qëndrueshmërisë, nuk duhet të harrojmë këtë gjë”.

Në fund një përgjigje rreth mundësisë së transferimit të Milan Skriniar te PSG. “Jo, nuk do të shkojë te PSG”, deklaroi drejtuesi i Interit në lidhje me mbrojtësin sllovak.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...