Ligue 1

Merkato me kosto zero, PSG “rrëmben” edhe portierin e Chelseat

Paris Saint Germain vijon të operojë në merkaton me kosto të ulët, madje në atë pa kosto fare, sepse pasi “rrëmbeu” Ander Herrerën nga Manchester United (i kishte skaduar kontrata), sot zyrtarizoi një tjetër afrim nga kampionati anglez.

Bëhet fjalë për portierin 20 vjeçar polak, Marcin Bulka, i cili ka qenë pjesë e ekipeve të moshave të Chelseat për 3 sezone dhe i përfundoi kontrata me londinezët këtë verë.

Bulka nuk debutoi asnjëherë në skuadrën e parë, por është veçuar vazhdimisht për paraqitjet e mira në ekipet e moshave, ndërsa tashmë nënshkroi për dy sezone me skuadrën e PSG-së.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency