Serie A

Merr “jetë” sezoni i ri, Pirlo e nis me Sampin, derbi i Milanos në javën e 4-t!

Mesditën e sotme në një hotel në Rimini ka marrë jetë shorti i sezonit të ri futbollistik 2020-2021 të Serie A që do të nisë fundjavën e 19 dhe 20 shtatorit. Aventura e Andrea Pirlos në stolin e Juventusit do të nisë me sfidën shtëpiake ndaj Sampdorias. Milani i Piolit ndërkohë pret në shtëpi Bolognan ndërsa Napoli e Roma luajnë në transfertë respektivisht ndaj Parmës dhe Hellas Veronës. Dy sfidat e tjera në të cilat janë përfshirë tre skuadra të mëdha si Inter, Lazio e Atalanta do të shtyhen për në datën 30 shtator, me Interin që shorti e ka vendosur përballë Beneventos së Inzaghit ndërsa Lazio pret në Olimpico Atalantën. Shortin më të vështirë në javët e para e ka pikërisht skuadra e Contes që në javën e 3-të do të ketë përballë Lazion dhe në raundin e 4-t do të sfidojë Milanin në derbin e Madoninës. Derbi i Italisë Juve-Inter është në program në javën e parafundit të fazës së parë pikërisht në raundin e 18-të. Më poshtë do të gjeni kalendarin e plotë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency