Serie A

Merret vendimi i Ligës, ja kur luhet java e 27 dhe derbi Milan-Inter

Liga Italiane e Futbollit është mbledhur sot për të vendosur mbi datën e rikuperimit të javës së 27 të Serisë A, e shtyrë dje pas vdekjes së kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori.

Kështu, u vendos që takimet e shtyra dje, të luhen një muaj më vonë, konkretisht më 3 dhe 4 prill. Gjithsesi ende pezull ka mbetur derbi Milan-Inter, që varet nga ecuria e kuqezinjve në Europa League.

Kështu, nëse skuadra e Gattusos eliminon Arsenalin, atëherë derbi nuk do të zhvillohet mesjavën e 3 dhe 4 prillit, pasi kuqezinjtë do të jenë të impenjuar në çerekfinalet e Europa Leagues. Vetëm nëse Milani përfundon jashtë kompeticionit, derbi do të rikuperohet në këtë datë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency