Gossip

Mertens zënkë në plazh me të fejuarën, ja arsyeja

Kat Kerkhofs, e fejuara Dries Mertens, ka versionin e saj për një video të shpërndarë në rrjetet sociale ku ajo shfaqet duke debatuar me futbollistin e Napolit: “Kur ke uri, por ai nuk dëshiron të largohet nga plazhi…”, ka komentuat Kat. Por disa plazhistë, dëshmitarë okularë të ngjarjes, këmbëngulin se ka patur diçka më shumë se një debat i rëndomtë për drekën. “Nisën të bërtisnin me zë shumë të lartë,” dëshmon një i pranishëm, që më tej ka shpjeguar se Kat Kerkhofs nuk dëshiron që Dries të qëndrojë te Napoli, pasi preferon që ai të kthehet në Belgjikë për ta vijuar në vendlindje karrierën. Reagimi i Mertens pak a shumë ka qenë i tillë: “Je egoiste dhe mendon vetëm për veten.”
Me pas mësohet se çifti i ka ulur tonet, duke shijuar ditën në det. Një stuhi në një gotë uji apo është diçka më serioze, që mund të kushtëzojë edhe merkaton e Napolit?

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency