Merkato

Mes DC United dhe Atalantës, ish-futbollisti i Liverpoolit duhet të vendosë

Daniel Sturridge është një nga lojtarët më me eksperiencë që është pa kontratë dhe në pritje të një aventure të re. Sulmuesi që mbylli në korrik bashkëpunimin me Liverpoolin po studion ofertat në drejtim të tij, që në fakt nuk mungojnë, duke nisur nga DC United që, dëshiron ta bëjë atë pasuesin e Wayne Rooney-t.

Jo vetëm kaq, pasi 29-vjeçarin e duan ende edhe klube europiane, siç është rasti i Atalantës, që i ofron mundësinë sulmuesit anglez të luajë edhe në Champions League. Sturridge po reflekton për ofertat dhe pritet që këtë javë të vendosë dhe të ardhmen e tij.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency