Gossip

Mes Milanos dhe Parisit, Wanda nis të mësojë frëngjisht

Wanda Nara e kishte lënë të kuptohej se PSG për organizimin e familjes nuk ishte zgjedhja e duhur për Icardin. Në fakt, bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit argjentinas fluturon nga Milano në Paris e anasjelltas për të mbajtur familjen të bashkuar. Pas një fluturimi drejt kryeqytet, Wanda ka gjetur kohën për të mësuar pak frëngjisht.

Në pritje të debutimit të Mauros, ka nisur të njohë mikeshat e reja, partneret e futbollistëve të tjerë të PSG-së. Icardi ka postuar në rrjetet sociale një foto kur përveç Wandas shfaqet edhe Keylor Navas.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency