Kategoria Superiore

Mesazhi i Dokës: Nuk është një lamtumirë, por një mirupafshim!

Albi Doka, me përfundimin e sezonit, mbylli përvojën me Tiranën, ekipin e zemrës, ku u formua si futbollit, u rrit dhe fitoi trofetë e mundshëm në Shqipëri. Me një mesazh emocionues, 23-vjeçari u thotë mirupafshim klubit bardheblu, por jo lamtumirë. Doka do ta vijojë karrierën në Kroaci te Gorica.

Mesazhi i Dokës në Instagram

Faleminderit Tirona ime! E nisa që fëmijë me këto ngjyra, me mendjen për të punuar dhe për të arritur që të përfaqësoja denjësisht këtë bluzë. Arrita me shumë punë, sakrificë dhe shumë pasion të përfaqësoja qytetin e Tironës dhe ekipin bardheblu, jam shumë krenar për këtë arritje. Fitova me moshat dhe pastaj gjithçka me ekipin e parë.

Është shumë e vështirë për mua ta them, por erdhi momenti të ndahem nga ngjyrat e ekipit të zemrës, të ndahem nga tifozët bardheblu. Dua të falënderoj presidentin Refik Halili që ka qenë si një prind për mua, Klubin e Futbollit Tirana për mundësinë qe më dha të arrija në këto nivele, falënderoj të gjithë trajnerët dhe veçanërisht presor Egbonë dhe bashkëlojtarët që kemi luajtur ndër vite, falënderoj familjen time për mbështetjen e madhe.

Sigurisht dua të falënderoj përzemërsisht tifozërinë më të zjarrtë në botë, atë bardheblu.

Nuk është një Lamtumirë, por një Mirupafshim!

https://www.instagram.com/p/CDbKkJIgdhc/

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency