Premier League

Mesazhi i Lampardit: Callum Hudson-Odoi është i shëndetshëm, të kujdesemi për…

Chelsea hap qendrën stërvitore, por jo për të gjithë futbollistët. Klub londinez ka njoftuar se pas dezinfektimit të ambienteve, kompleksi ka nisur të funksionojë, por vetën për ata që nuk kanë pasur kontakte të afërta me Callum Hudson-Odoi (sulmuesin e ri që rezultoi pozitiv me Covid-19) e që nuk janë në izolim. Për futbollistin e tij foli edhe trajneri Frank Lampard, i cili sqaroi:

“Jam i lumtur të them se Callum ka bërë përparime të mëdha dhe tani ndihet shumë mirë. Kjo na interesonte më shumë. Për fat të keq, e dimë që jo të gjithë të prekurit do të jenë mirë, kështu që nxis familjen e futbollit dhe të gjitha sportet të reagojnë në mënyrë të përgjegjshme dhe të vënë shendetin në plan të parë. Nuk jam mjek, nuk mund dhe nuk dua të jap këshilla, por i ftoj të gjithë që personave më të prekshëm, pleqtë, ata që jetojnë vetëm, t’u sigurohet kujdesi”.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency