Kategoria Superiore

Mesazhi i Partizanit për “divorcin”: Faleminderit “Ushtar” Telushi!

Prezantimi i Ilir Dajës si trajner i Partizanit nuk ishte lajmi i vetëm i rëndësishëm në kampin e kuq. Gjatë paraditës lajmëroi “divorcin” me të kuqtë Bruno Telushi, i cili sqaroi se nuk kishte marrë ofertë nga klubi për zgjatjen e kontratës, e cila i kishte përfunduar që në muajin maj. Ndërprerjen me Telushin e ka komunikuar zyrtarisht edhe Partizanit, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku falënderon futbollistin për kontributin e dhënë, por pa shpjeguar se cila ishte arsyeja e moszgjatjes së kontratës.

Postimi falënderues i Partizanit

Klubi i futbollit Partizani falënderon publikisht Bruno Telushin për kontributin e dhënë me fanellën e kuqe. Mesfushori 29-vjeçar ishte një prej shtyllave të ekipit dhe protagonist, sidomos përgjatë sezonit 2018 -2019, ku edhe me meritë u shpall Kampion i Shqipërisë me Partizanin.

Falë kontributit, punës dhe përkushtimit në arritjen e trofeut të kampionit ai fitoi respektin e stafit, drejtuesve dhe tifozëve të shumtë në mbarë vendin, të cilët do t’i jenë gjithmonë mirënjohës “Ushtar” Telushit.

Partizani, duke falënderuar dhe një herë Bruno Telushin për emocionet dhe performancën që dhuroi si pjesë e 16-të herë kampionëve të Shqipërisë, i uron njëkohësisht shumë fat në jetë dhe në karrierën e tij sportive. Faleminderit Bruno Telushi!”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency