Kombëtare

Mesazhi i presidentit, Duka: Futbolli luhet me zemër, ëndrra vazhdon

Këtë herë nuk ka preferuar të flasë përpara mediave por ka dhënë një mesazhet në faqet e tij zyrtare në rrjetet sociale. Armand Duka presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit ka vlerësuar skuadrën për paraqitjen në ndeshjen ndaj Islandës duke theksuar se ai gjithmonë te këta djem. Shqipëria ka ende shanse për kualifikimin dhe për numrin 1 të FSHF ëndrra vazhdon. Ja mesazhi i plotë i Armand Dukës.

“Unë isha i bindur se të gjithë, pavarësisht nga momentet e vështira, do ” kthjelloheshin” dhe do vazhdonin të jepnin dashuri për këtë KOMBËTARE në ditë të mira dhe të këqia…Djemtë kishin nevojë për këtë dashuri dhe sot na e shpërblyen… Futbolli nuk ka të bëjë vetëm me këmbët, por sidomos kur luan me Kombëtaren mbi të gjitha ka të bëjë me zemrën…Sot më shumë se kurrë jam i bindur se ne do të vazhdojmë të jemi bashkë në ditë të mira e të këqija…Për më tepër ëndrra vazhdon….”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency