Gossip

Mesfushori serb nuk shkon vetëm në Romë, “zjarri” që i ndez pasionin

Aleksandra Pavic është e famshme për faktin se është gruaja e “yllit” serb të futbollit, Nemanja Matic, që vetëm pak ditë më parë është zyrtarizuar si futbollist i Romës në Serinë A.

Ajo është një femër mahnitëse, sa e bukur dhe e zgjuar. Aleksandra është shumë e kujdesshme për shëndetin dhe e kuron në detaje trupin e saj. Duke qenë gruaja e një futbollisti të njohur, ka fituar popullaritet. Ndjekësit e saj në rrjetet sociale janë të shumtë.

Nemanja e ka asur mbështetje të madhe partneren e tij në çdo hap të karrierës. Nuk do t’i mungojë as te Roma. Në këtë rast, tifozët verdhkuq janë dyfish me fat: Nemanja pritet të vërë rregull në mesfushë, Aleksandra do të tërheqë vëmendjen me bukurinë e saj në tribunat e “Olimpicos”.

 

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

La Liga 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Real Sociedad
0
0
0
0
0
0
0
0
2Elche
0
0
0
0
0
0
0
0
3Celta de Vigo
0
0
0
0
0
0
0
0
4Cadiz
0
0
0
0
0
0
0
0
5Rayo Vallecano
0
0
0
0
0
0
0
0
6Real Madrid
0
0
0
0
0
0
0
0
7Villarreal
0
0
0
0
0
0
0
0
8Barcelona
0
0
0
0
0
0
0
0
9Atletico Madrid
0
0
0
0
0
0
0
0
10Sevilla
0
0
0
0
0
0
0
0
11Mallorca
0
0
0
0
0
0
0
0
12Almeria
0
0
0
0
0
0
0
0
13Valencia
0
0
0
0
0
0
0
0
14Athletic Club
0
0
0
0
0
0
0
0
15Espanyol
0
0
0
0
0
0
0
0
16Real Betis
0
0
0
0
0
0
0
0
17Getafe
0
0
0
0
0
0
0
0
18Real Valladolid
0
0
0
0
0
0
0
0
19Osasuna
0
0
0
0
0
0
0
0
20Girona
0
0
0
0
0
0
0
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency