Premier League

Mesfushori i Manchester City-t me Koronavirus, menjëherë në karantinë

Manchester City merr një goditje tjetër pas në prag të transfertës me Wolves. Mesfushori Ilkay Gundogan ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Gundogan tani është lojtari i tretë i City-t që ka rezultuar pozitiv që nga fillimi i sezonit, me Riyad Mahrez dhe Aymeric Laporte gjithashtu të prekur nga virusi.

29-vjeçari sigurisht që nuk do të jetë nën urdhrat e Guardiolës për ndeshjen e mbrëmjes me “ujqërit”, madje do të humbë edhe ndeshjen e Kupës së Ligës kundër Bournemouth, dhe takimin e së dielës së ardhshme me Leicester City-n.

Në deklaratën e lëshuar këtë të hënë nga klubi anglez Gundogan do të duhet të kalojë një periudhë karantine në përputhje me udhëzimet e qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency