Merkato

Mesfushori i Milanit e ka vendosur, do tё kthehet nё Spanjё

Samu Castillejo mund t’i thotë lamtumirë Milanit që gjatë merkatos së janarit. Pasi refuzoi të transferohej në Rusi te CSKA e Moskës, mesfushori duket se ka vendosur të kthehet në kampionatin spanjoll, ku më parё ka veshur fanellat e Malagës dhe Villarealit.

26-vjeçari, i cili luan sezonin e tij të katërt me “Djallin”, nuk po gjen hapësirat e dëshiruara, pasi nuk preferohet nga trajneri i kuqezinjve, Stefano Pioli, që këtë sezon nuk e ka aktivizuar futbollistin në asnjë ndeshje të kampionatit. Duke parë situatën e krijuar, Castillejo ka arritur akordin paraprak me skuadrën e Getafes, ku pritet të transferohet menjëherë gjatë merkatos së janarit për shumën e 6-7 milionë eurove.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency