Serie A

Mesfushori i Torinos i detyruar të operohet, humb fazën finale të sezonit

Mesfushori i Torinos, Daniele Baselli ishte një nga të dëmtuarit e ditëve të para të përgatitjeve të skuadrave të kampionatit italian, teksa lajmet që vijnë nga klinika ku ka kryer vizitat e detajuara, nuk janë aspak optimiste.

Kjo pasi është konfirmuar se mesfushori do të duhet të kryejë një ndërhyrje kirurgjikale, ndërsa gjithçka është vendosur për më datën 8 qershor dhe praktikisht mund të thuhet se sezoni për Basellin ka përfunduar tashmë.

Kjo pasi futbollistit do t’i duhet një kohë prej minimalisht tyre muajsh për t’u rikthyer në fushë, ndonëse mjekët e klubit të Torinos kanë preferuar të tregohen të rezervuar dhe të japin një afat për rikthimin vetëm pas përfundimit të operacionit.

Komplikohet kështu puna për trajnerin e Torinos, që në fazën më të vështirë të sezonit, sprintin veror ku do të duhet të luajnë çdo tre ditë, do të bëjë llogaritë me një futbollist më pak, në një repart ku ka edhe mungesa të tjera.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency