Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Mesfushori Napolit refuzon Arabinë, gati rinovimi

Piotr Zielinski ka vendosur të refuzojë ofertën e Al-Ahli dhe të qëndrojë në Napoli.

Në këtë pikë, kampionët në fuqi do të fillojnë punën për të rinovuar kontratën me lojtarin, që skadon në qershor 2024.

Lexo edhe:

Mesfushori polak ka vendosur të refuzojë ofertën arabe kryesisht për arsye familjare dhe tani është gati të vazhdojë aventurën e tij me Napolin edhe në sezonin e ri.

Ndërsa sa i përket merkatos në dalje, Diego Demme pritet të largohet nga klubi, me mesfushorin i cili pëlqehet nga Hertha Berlin, por lojtari nuk dëshiron të luajë në ligën e dytë dhe po pret një ofertë të re.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...