Futboll

Mesjavë Kupash në Supersport, spikasin Everton-Tottenham dhe Swansea-Man.City!

Është mesjavë Kupash në ekranin e Supersport. FA Cup do të vazhdojë këtë të mërkurë me sfidat e tjera të raundit të 1/8, ku spikasin padiskutim dy takime. Manchester City i Pep Guardiolas do të synojë ta cojë në 15 numrin e fitoreve radhazi dhe të kualifikohet në çerekfinalet e një tjetër kompeticioni siç është Kupa e Federatës. Në orën 18:30 Citiziens do të sfidojnë Sëansean në transfertën uellsiane me objektivin e vetëm fitoren. Dueli tjetër i FA Cup që do të transmetohet në Supersport është ai mes Everton dhe Tottenham. Në Goodison Park Carlo Ancelotti do të sfidojë Jose Mourinhon në një ndeshje ku të dy trajnerët do të kërkojnë me çdo kusht kualifikimin pasi synojnë të shkojnë sa më larg të jetë e mundur në këtë kompeticion. Në Kupën e Francës nga raundi i 1/32 do të keni mundësi të ndiqni dy sfida Dijon-Lille dhe Caen-PSG me dy skuadrat udhëtuese që janë ndjeshëm favorite për të avancuar më tej.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency