La Liga

Messi bën njeriun asist, Barça fiton në Pamplona dhe ngjitet e dyta!

Barcelona vijon ecurinë fantastike në kampionat, pasi arriti të triumfonte 0-2 në transfertën e Pamplonas ndaj Osasunas, duke regjistruar fitoren 11-të në 12 ndeshjet e fundit të La Ligas. Lionel Messi në versionin e njeriut asist mori për dore Barçën në këtë transfertë delikate. Në minutën e 30-të Messi i serviri Jordi Albës golin e 0-1, ndërkohë që 7 minuta para fundit të kohës së rregullt, Barcelona shënoi edhe golin e 2-të me talentin 18-vjeçar Ilaix Moriba i cili pas astitit që mori nga Messi realizoi golin e tij të parë në karrierë me Barçën, duke vulosur fitoren e blaugranave, të cilët u ngjitën në kuotën e 56 pikëve, 2 më pak se Atletico kryesuese që ka luajtur edhe 2 ndeshje më pak.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency