La Liga

Messi dëmtohet sërish, 1 muaj jashtë fushave?

Barcelona është në ankth për Lionel Messin. Fakti që u stërvit bashkë me grupin pak ditë para sfidës Barcelona-Betis bëri që në shtëpinë blaugrana të mendohej se sulmuesi argjentinas mund të aktivizohej për disa minuta në atë ndeshje por Messi jo vetëm që e ndoqi sfidën ndaj andaluzianëve nga tribuna, por gjëndja e tij është përkeqësuar. Messi ka marrë një tjetër goditje në stërvitje dhe rrezikon të qëndrojë 1 muaj jashtë fushave duke humbur sfidën e kësaj fundjave me Barçën por edhe debutimin në Champions League. Osasuna, Valencia, Granada dhe Villareal janë 4 kundërshtarët e ardhshëm të Barcelonës në La Liga me Messin që pritet të mungojë në të gjitha këto takime. Një lajm shumë i keq keq për Barcelonën, që për momentin ka të dëmtuar edhe Luis Suarez e Ousmane Dembele. Tashmë katalanasve nuk u mbetet gjë tjetër veçse të mbyllin sa më shpejtë telenovelën Neymar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency