Kupa e Mbretit

Messi e Dembele, dyshimet e mëdha para El Clasicos

Leo Messi dhe Ousmane Dembélé nuk morën pjesë në seancën stërvitore të Barcelonës këtë të hënë, duke shtuar dyshimet mbi praninë e tyre në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Mbretit me Realin e Madridit.

Mungesa e sulmuesit argjentinas ishte parashikuar, pasi pati një kontraktim në ndeshjen me Valencian, ku shënoi dy gola. “Pleshti” mendohet se këtë të martë do t’i bashkohet pjesës tjetër të skuadrës, për të vlerësuar më pas nëse do të mund të japë kontribut në këtë El Clasico.

Duket më e komplikuar situata e francezit Dembele, i cili edhe pse ishte i pranishëm në qendrën sportive të Barcelonë, nuk iu bashkua grupit. Duket e vështirë që kampioni i botës të stërvitet me ritëm të plotë një ditë për superpërballjes me Realin, pasi nuk stërvitet që pas dëmtimit që pësoi në ndeshjen me Leganes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency