Uncategorized

Messi e Ronaldo, bashkudhëtarë në të mirë dhe në të keq?

Messi dhe Ronaldo jashtë “Rusi 2018”?! Mund të duket e paimagjinueshme, por është një skenar i mundshëm, nëse bëhen bashkë disa rrethana. Të dy kanë bashkë koleksionuar 9 Topa të Artë në 9 vitet e fundit dhe me shumë mundësi portugezi do ta barazojë argjentinasin me të 5-tin, por nësë ndonjë prej tyre ose të dy nuk shkojnë në botëror, do të ishte një humbje e madhe për eventin më të rëndësishëm sportiv të vitit të ardhshëm.

Në Lisbonë do të zhvillohet takimi Portugali-Zvicër ndërsa në kryeqytetin Kuito, sfida Ekuador-Argjentinë në një lartësi mbi 3000 metra. Portugezëve u duhet patjetër fitorja kundër “helvetëve” për të shmangur play off-in, sikurse Argjentina nuk mund të mendojë për asnjë rezultat tjetër vec fitores, të paktën për të qenë pjesë e play off-it kundër Zelandës së Re. Me eksperiencën që kanë mbi supe dy “yjet” e futbollit botëror duhet të tregojnë se janë liderë të vërtetë, sidomos në momentet më të vështira.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency