La Liga

Messi flet për çështjen “Neymar”: E doja rikthimin e tij, s’e di nëse klubi ka bërë të pamundurën!

Ylli i Barcelonës Lionel Messi nuk fshihet dhe tregon të vërtetën rreth transferimit të Neymar te Barcelona në merkaton e kësaj vere që nuk u realizua dot me sukses. Në një intervistë Messi e ka pranuar se dëshira e tij ishte të luante sërish në të njëjtën skuadër me brazilianin por kjo gjë nuk u bë e mundur nga presidenti i Barçës Josep Maria Bartomeu.” E vërteta është se do pëlqente që të vinte Neymar. I kuptoj edhe njerëzit që kanë qenë kundër këtij transferimi sepse është normale për mënyrën sesi ndodhën gjërat, sesi ai u largua dhe sesi Neymar e la skuadrën para 2 vitesh. Megjithatë në nivelin sportiv Neymar është një nga më të mirët në botë dhe të në përbërje skuadra jonë do të kishte më shumë mundësi për të arritur rezultatet që të gjithë ne dëshurojmë. Por edhe në nivelin e sponsorëve dhe imazhit klubi do të kishte bërë një hap të madh përpara”, theksoi Leo Messi. Argjentinasi iu përgjigj edhe pyetjes së a ka bërë gjithçka Barcelona për të rikthyer sulmuesin brazilian në Camp Nou. “ Sinqerisht nuk e di nëse Barcelona ka bërë gjithçka që ka qenë e mundur, nuk kam patur shumë informacione rreth kësaj tratative merkatoje”, shtoi në fund numri 10 i blaugranave.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency