Copa America

Messi: Humbje e hidhur, por të mbajmë kokën lart

Debutim i hidhur i Lionel Messit dhe Argjentinës në Copa America. Kolumbia fitoi me meritë 2-0 në Salvador de Bahia me gola të Roger Martinez dhe Duvan Zapata. Shtyp argjentinas po tregohet i pamëshirshëm ndaj kombëtares bardhekaltër, ka kursyer as “yllin” e Barcelonës. 5 herë fituesi i “Topit të Artë” ka folur pas ndeshjes, duke u munduar që të mbante moralin lart për dy ndeshjet e tjera të Grupit B.

“Po largohemi nga këtu me shumë hidhërim. Gjatë pjesës së dytë i patëm rastet për të shënuar. Sigurisht që nuk dëshironim ta nisnim në këtë mënyrë turneun, por tani duhet të mbajmë kokën lart dhe të shohim përpara. Gjatë pjesës së parë vuajtëm, por në të dytën ishim shumë më mirë. Kolumbia arriti të shënonte në momentin tonë më të mirë. Ku humbim, e përjetojmë keq, por tani duhet të mendojmë vetëm për Paraguain.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency