La Liga

Messi kap kuotën 700, por Barça “lan” duart me titullin kampion!

Barcelona gabon sërish. Tjetër barazim 2-2 për blaugranat në supersfidën e javës së 33-të ndaj Atleticos së Madridit, ndalesë kjo që afron gjithnjë më shumë Realin e Madridit me titullin kampion. Nëse madrilenët fitojnë të enjten ndaj Getafes diferenca mes tyre do të shkojë në +4 pikë dhe 5 javë para fundit të sezonit fitimi titulli do të kthehej në formalitet për Los Blancos. Në Camp Nou, Barça edhe pse kaloi dy herë në avantazh u arrit në të dyja rastet nga Los Colchoneros. Një devijim i pafat i Diego Costës i dha avantazhin Barcelonës shumë shpejt, por Saul në minutën e 19-të barazoi shifrat me penallti. Po më 11-metërsh Messi shënoi golin e 700-të në karrierë duke kaluar Barcelonën në avantazh në fillimin e pjesës së dytë. Një gol në stilin Panenka për Messin për ta bërë edhe më të veçantë këtë finalizim jubilar. Por festa e Barçës zgjati pak sepse me një tjetër penallti Saul barazoi shifrat, 11-metërsh që për pak sa nuk u prit nga Ter Stegen. Ky rezultat mbeti i mbërthyer deri në fund dhe kënaqi më shumë Atleticon sesa Barcelonën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency