Merkato

Messi këshillon drejtuesit e Barçës: Blini Salah

Të përditshmet spanjolle dalin me lajmin se ikona e Kombëtares Argejntinase njëherazi dhe e Barcelonës Lionel Messi i ka kërkuar drejtuesve të klubit katalan të marrin shërbimet  lojtarit të vitit në Premier League faraonit egjiptian Mohamed Salah, me të cilin do të formonin një partneritet të pathyeshëm sulmi bashkë me Luis Suarez për sezonin e ardhshëm. Kjo nënkupton dhe faktin se Messi ka impakt dhe ndikim në vendimarrjen e drejtuesve të Barçës për lojtarët që shihen si objektiva prioritarë të merkatos dhe Salah është kandidati i parë në listën e preferencave. Sulmuesi 26-vjeçar, i cili fitoi Këpucën e Artë në ishull ndërsa në total realizoi 44 gola në sezonin që lamë pas dhe konsiderohet si një prej pikave të forta të skuadrës nga Anfield, me Liverpoolin që kërkon ta blindojë me një kontratë të rinovuar nga e cila do të përfitonte  185 mijë paund në javë, ndërkohë që kontrata aktuale e Salah, i cili nënshkroi me The Reds në 2017-ën aktualisht sheh një angazhim të tij në terma financiare prej 34.3 milionë paundësh në sezon. Sidoqoftë siç dihet tani trendi i kartonit të tij është gjithnjë e në rritje duke e bërë atë një lojtar që kushton më shumë se 100 milionë paund. Kampionët e La Ligas janë të prirur për të plotësuar kërkesën e yllit argjentinas ndaj pritet të dalin më një ofertë madhore për Mohamed Salah që konsiderohet si Messi i Egjiptit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency