Futboll

Messi mesazh Vidalit dhe tifozëve të Interit?

Një mesazh i përzemërt dhe i sinqertë. Pas dy vitesh me Barcelonën, Leo Messi përshëndet Arturo Vidalin në ditën e kalimit të kilianit tek Interi dhe e bën atë me fjalë që, ndër të tjera, gjithashtu mund të rindezin një ëndërr të vjetër, por gjithmonë të mohuar, të merkatos.

“Të njihja vetëm sepse ishim përballur me njëri-tjetrin si kundërshtarë dhe gjithnjë më je dukur fenomen. Pastaj, pata fatin të të njihja personalisht dhe më befasove edhe më shumë. Gjatë këtyre dy viteve ndamë shumë gjëra bashkë. Do të të marrë malli për dhomën e zhveshjes, Arturo! Ju uroj të gjitha të mirat për këtë fazë të re në klubin tuaj të ri. Rrugët tona do të takohen përsëri, jam i sigurt”, – shkruante në Instagram “ylli” argjentinas.

Fjalia e fundit, rindez ëndrrën e tifozëve zikaltër, pasi pas një viti “Pleshtit” i përfundon kontrata me Barcelonën. Ku do ta ritakonte kilianin në fushën e blertë? Sigurisht që mundësia më e madhe e ndoshta e vetme është tek Interi.

https://www.instagram.com/p/CFXzDbgiqpf/?utm_source=ig_embed

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency