Futboll

“Messi qëndron te Barcelona, blerja e pamundur”

Nuk ka cmenduri të tjera që mund të cënojnë Barcelonën,. Manchester City e deklaron veten jashtë garës për të rrëmbyer Lionel Messin. Paratë këtë verë janë kthyer në një fjalë goje, por 300 milionë eurot e klauzolës së argjentinasit janë shumë dhe Messi do të mbetet në Spanjë, të paktën edhe për një vit. Lajmin e bëri të ditur drejtori teknik i Manchester Cityt, ish drejtues i Barcelonës Txiki Begiristain i cili deklaroi, ” Messi do të mbetet me siguri blaugrana, transferimi i tij është një operacion i pamundur”.

Tani në Barcelonën presin vetëm firmën e yllit argjentinas në kontratën e tij të re, me atë aktualen që i skadon në qershorin e 2018. Numri 10 gjithsesi është duke marrë kohë duke bërë vlerësimet e duhura për të ardhmen. Akordi deri në vitin 2021 është arritur prej kohësh , por Messi ende nuk ka dashur të hedhë të zezën mbi të bardhë, tundim i kushtëzuar ndoshta dhe nga largimi i Neymar drejt Psg. Zyrtarizimi gjithsesi pritet të mbërrijë gjatë pauzës së ndeshjeve të Kombëtareve me tifozët blaugrana që mund të jenë më të qetë. Messi do të luajë edhe një vit me Barcën, Manchester City ka hequr dorë dhe në Camp Nou mund të marrin frymë lirisht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency