La Liga

Messi rikthehet në stërvitje, harmoni e plotë te Barcelona para rinisjes së La Ligas!

Lionel Messi është rikthyer të stërvitet me skuadrën dhe kaq mjafton për t’i kthyer buzqeshjen Barcelonës në prag të rifillimit të kampionatit.Messi dha një shenjë se dëmtimi që e la disa ditë pa stërvitjen javën e kaluar duket se është lënë pas krahëve dhe është bashkuar me grupin.

Messi nuk do ta humbte rifillimin e kampionatit teksa Barça do të luaje të shtunën në fushën e Mallorcas. Sot gazeta katalanase Sport i bëri jehonë rikthimit të dyshes Suarez Messi të cilët mezi presin të zbresin në fushë. Në stërvitjen e fundit të dy ishin të qeshur dhe ky është një lajm shumë i mirë për trajnerin Setien sepse dyshja më letale jo vetëm e La Ligas është gati për të luajtur në një sezon që i ka të gjithë objektivat e hapur.

Messi në këtë kampionat ka shënuar 19 gola dhe është më i miri deri tani me 5 gola më shumë se Benzema. Ky është një tjetër objektiv që ai kërkon për t’u shpallur golashënuesi i kampionatit për të 7-in vit radhazi.

Ndërkohë sipas asaj që shkruan Mundo Deportivo braziliani Neymar i ka rrëfyer shokëve të Paris Saint Germain se do te kthehet te Barcelona por vështirë se këtë verë mund të realizohet një levizje e tillë aq më shumë Barcelona i ka arkat bosh. Për momentin Barcelona është e fokusuar tek kontrata e Messit kampionati  dhe Champions League por afrimi i Neymar për momentin mund ta ndihmojë vetëm për t’i plotësuar dëshirat Messit dhe ta çojë të firmosë kontratën e jetës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency