La Liga

Messi shkel pas 3 muajsh në “Camp Nou”: Çfarë dëshire për të luajtur këtu përsëri!

Leo Messi mori pjesë në seancën stërvitore të Barcelonës të zhvilluar këtë të shtunë në “Camp Nou”, megjithëse me ushtrime specifike. Argjentinasi shkeli për herë të parë tapetin e stadiumit 91 ditë pasi i dha fitoren skuadrës së tij (7 mars) kundër Real Sociedadit në La Liga.

Leo kur u kthye në atë që është shtëpia e tij dhe ai donte të ndante nostalgjinë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale. “Sa na ka munguar… çfarë dëshire për të luajtur këtu përsëri!”

Nëse gjithçka shkon sipas planit, Leo Messi do të luajë në “Camp Nou” më 16 qershor, në orën 22:00, në duelin me Leganés. “Pleshtit” i kanë kanë mbetur pesë ndeshje për të luajtur në “Camp Nou” këtë sezon: kundër Leganésit të lartpërmendur, si dhe ato me Athletic Bilbaon, Atlético Madridin, Espanyolin dhe Osasunan.

Në Champions, argjentinasi mund të luajë deri tri ndeshje në shtëpi. Me Napolin, në takimin e kthimit të raundit të 1/8-ave në çerekfinale dhe gjysmëfinale.

https://www.instagram.com/p/CBGCJMtCj_d/?utm_source=ig_embed

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency