La Liga

Messi tremb Barcelonën, në dyshim për Bilbaon

Lajm i keq për Barcelonën para nisjes së turit amerikan. Lionel Messi nuk do trë udhëtojë me skuadrën në Shtetet e Bashkuara për shkak të një dëmtimi të shkallës së parë në pulpë. Atij i duhet të qëndrojë deri dy javë pushim absolut, për këtë arsye do të qëndrojë në Barcelonë.

“Ylli” argjentinas ka ndier shqetësime gjatë seancës stërvitore të kësaj të hëne dhe mjekët kanë dalë në konkluzionin që ka probleme në pulpë.

Klubi vendosi që Messi të qëndrojë në Barcelonën, për të vijuar fazën e riaftësimit, ndërsa ekipi do të udhëtojë drejt Miamit për përballjen e dyfishtë me Napolin.

Tashmë është në dyshim serioz prania e 32-vjeçarit në fushë në ndeshjen e parë të kampionatit, me Bilbaon në “San Mames”.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency