Futboll

Mesut Ozil nuk rinovon me Arsenal-in, Interi e pret në Janar

Mesut Ozil ka vendosur të mos rinovojë kontratën aktuale me Arsenalin e cila i skadon në verën vitit 2018, duke refuzuar cdo ofertë për zgjatjen e marrëveshjes . Mesfushori i kombëtares gjermane ka prishur cdo raport me drejtuesit e topcinjëve të Londrës dhe trajnerin Wenger, pasi dëshiron largimin.

Për të mos e humbur me parametër zero verën e ardhshme, Arsenali mund ta shesë që në merkaton e dimrit fantazistin.

Në këtë mënyrë për Interin hapet një dritare për të firmosur me Ozil në Janar, me trajnerin Spalletti që mund ta gjejë te turko-gjermani njeriun të cilit mund ti dorëzojë çelësat e mesfushës zikaltër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency