Futboll

Meta takon futbollistët shqiptarë në Azerbajxhan: Janë ambasadorët më të mirë

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ndodhet për një vizitë zyrtare në Azerbajxhan, ku do të marrë pjesë në Forumin e 7 Global të Bakusë.

Kreu i shtetit shqiptar kë zgjedhur që vizitën e tij në Azerbajxhan ta nisë me takimin me dy futbollistët shqiptarë që luajnë atje, Ansi Agollin dhe Sabien Lilajn.

Këtë moment presidenti e ka shpërndarë në rrjetet sociale, duke i cilësuar dy futbollistët si ambasadorët më të mirë të Shqipërisë në Azerbajxhan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency