Serie A

Mihajloviç refuzon Romën dhe vendos kushte për rinovimin me Bolognën

Sinisa Mihajloviç ka vendosur të refuzojë kontaktet me Romën, duke bërë që në Bologna të festojnë, pasi do të kenë mundësi të vazhdojnë bashkëpunimin me serbin, edhe për sezonin e ardhshëm.

Aktualisht tekniku është në Beograd dhe vetëm pas pak ditësh pritet të kthehet në Bologna, ku e pret për takim Drejtori Sportiv Walter Sabatini, por edhe drejtuesit e tjerë, Di Vaio dhe Fenuchi.

Nga ky takim pritet të hidhen edhe bazat për të ardhmen e klubit emilian, ku siç raportohet nga mediat në Itali, Mihajloviç ka kërkuar një kontratë 2 ose 3-vjeçare dhe ka listuar disa emra si “të paprekshëm” gjatë merkatos verore.

Plotësimi i këtyre kushteve pritet të jetë vendimtar për të ardhmen mes palëve, ndonëse te Bologna duken të gatshëm të mbajnë gjatë trajnerin serb, i cili arriti t’u sigurojë mbijetesën në Serinë A këtë sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency