Futboll

Miku i tij Cuevas: Ronnie po vuan, i ka humbur buzëqeshja

Gjendja psikologjike e Ronaldinhos është rënduar, pasi kanë kanë kaluar disa javë nga arrestimi i tij në Uruguai me akuzën e falsifikimit të dokumenteve. E konfirmon miku u tij uruguaian, Nelson Cuevas, që e ka takuar disa herë në ambientet e paraburgimit.

“Ronaldinho nuk është aspak i lumtur. Sot, për shkak të situatës që po kalon, ka humbur buzëqeshjen. Është në burg, në një vend ku nuk është mësuar të qëndrojë.”

Më tej Cuevas thekson se Ronnie nuk gëzon asnjë privilegj dhe trajtohet si të gjithë të burgosurit e tjerë.

“Nuk merr benefite të asnjë lloji. I kam ofruar Ronaldinhos dhe vëllait të tij një nga banesat e mia, por do të jenë avokatët ata që do të vendosin. Ronaldinho ka rënë në një kurth, autoritet e dinë shumë mirë që është i pafajshëm. Ka përdorur një dokument të vërtetë, por me një përmbajtje të falsifikuar.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency