Serie A

Milan arrin akordin për sulmuesin e Nices, por ka një kusht për blerjen

Leonardo e kërkoi deri në orët e fundit të merkatos së janarit, por nuk ia doli ta sjellë te Milani sulmuesin e Nices, Saint-Maximin, pasi klubi francez nuk u bind të heqë dorë nga një tjetër yll në repartin e avancuar, pas largimit të Balotellit.

Por drejtori sportiv i klubit italian nuk u dorëzua dhe ashtu siç raportojnë mediat italiane sonte, ka arritur akordin me drejtuesit e Nices, për të marrë sulmuesin në Milano menjëherë sapo të përfundojë sezoni aktual.

Marrëveshja mes Leonardos dhe homologëve të tij francezë duket totale dhe Milani do të paguajë rreth 20 milionë euro plus bonuset për të pasur shërbimet e Saint-Maximin, por ka vetëm një detaj që i pengon klubet të bëjnë publik akordin.

Kjo pasi marrëveshja do të marrë fuqi vetëm nëse Milani do t’ia dalë të kualifikohet në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm, pasi në të kundërt një tjetër sulmues do të ishte i tepërt për financat e kuqezinjve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency