Serie A

Milan gati të prezantojë drejtuesit e rinj, dy emra të rinj për merkaton

Në shtëpinë e Milanit ka filluar numërimi mbrapsht, pasi të premten, ose maksimumi të shtunën, pritet të prezantohet organigrama e re e klubit, me njerëz të zgjedhur nga Ivan Gazidis.

Kështu Paulo Maldini do të jetë Drejtori Teknik i skuadrës, ndërsa Fredric Massara do të jetë Drejtori Sportiv. Në pankinë do të ulet Marco Giampaolo, i cili duket i përzgjedhuri për të drejtuar ekipin në fushë, ndërsa në skuadër do të rikthehet edhe Zvonimir Bopban, i cili do të punojë në krah të Maldinit, për të ndjekur raportet me UEFA-n.

Sa i përket merkatos, është thuajse e mbyllu marrëveshja me Sassuoilon për të transferuar mesfushorin 24-vjeçar Stefano Sensi, ndërsa po ndiqen me vëmendje mbrojtësi kroat Lovren dhe mesfushori i Fiorentinës, Veretout.

Për këtë të fundit në garë është edhe Napoli, por Maldini mund t’i ofrojë një rol të rëndësishëm në ekip, ndërsa kroati i Liverpoolit mund të vijë për një shifër modeste dhe të ndihmojë të rinjtë me eksperiencën që ka.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency