Merkato

Milan-Inter, derbi edhe në merkato për Biraghin

Derbi në merkato mes Interit dhe Milanit. Dy gjigandët e Milanos përplasen këtë herë edhe sa u përket edhe përforcimeve që kanë piketuar për të ardhmen. Njëri prej tyre është pikërisht Cristiano Biraghi i Fiorentinës, të cilin kuqezinjtë e kanë kërkuar edhe gjatë merkatos së verës. Sa u takon zikaltërve, ekipi i drejtuar nga Spalletti ka shfaqur interes për lojtarin gjatë këtyre javëve, por lëvizjen për të mund ta bëjnë në fund të sezonit edhe për faktin se trajneri Pioli nuk dëshiron të privohet nga shërbimet e 26-vjeçarit. Duke parë situatën e krijuar, për mbrojtësin parashikohet një luftë e zjarrtë në merkato mes Milanit dhe Interit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency