Kupa e Italise

Milan-Juve, një supersfidë në gjysmëfinale, luhet për finalen dhe prestigjin!

Inter-Napoli i lë vendin Milan-Juve. Gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Italisë pritet akoma edhe më spektakolare se e para, pasi në fushë do të zbresin dy nga tre skuadrat më të mëdha të historisë së futbollit italian. Milan-Juventus pavarsisht kushteve në të cilat mund të vinë të dyja ekipet, është gjithmonë një ndeshje që ngjall interes të jashtëzakonshëm. Mbrëmjen e sotme në San Siro luhet vetëm gjysmëfinalja e vajtjes pasi ky raund është me ndeshje kthimi, megjithatë si Milani ashtu edhe Juventusi do të kërkojnë të marrin maksimumin e mundshëm nga kjo përballje. Milani e vlerëson më tepër Kupën e Italisë edhe për vetë faktin se është kompeticioni i vetëm ku ka mundësi të fitojë një trofe në këtë sezon, gjithsesi edhe Juventusi i Sarrit nuk hap rrugë madje bardhezinjtë kërkojnë reagimin pikërisht në këtë sfidë pas asaj humbjeje ndaj Veronës që la një shije të hidhur te kampionët e Italisë. Statistikat flasin në favor të bardhezinjëve që kanë fituar 9 përballjet e fundit direkte ndaj kuqezinjëve, prandaj me një si Ibrahuimovic në skuadër pritet kthesa e Milanit sot. Të dy trajnerët do të hedhin në fushë formacionet më të mira të mundshme dhe spektakli duket i garantuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency