Merkato

Milan kthen sytë nga futbollisti polivalent i Celtic, fikson takimin me skocezët

Milan kthen sytë edhe një herë tjetër te Kristoffer Ajer, të cilin e sheh si përforcimin ideal për qendrën e mbrojtjes. Norvegjezi ka shkëlqyer me Celtic dhe kartoni i tij vlerësohet rreth 15-20 milionë euro.

Sipas mediave italiane, drejtuesit e Milanit do të kenë një takim javën e ardhshme me skocezët, ku pritet të arrihet edhe në një marrëveshje. Oferta e kuqezinjve pritet të jetë huazim me të drejtë blerjeje, që mund të kthehet në detyrim në rast se Ajer arrin një numër të caktuar ndeshjes si titullar gjatë sezonit.

22-vjeçari mund të luajë edhe përpara mbrojtjes, por edhe në krahun e djathtë, pozicion që e ka bërë disa herë te Celtic, ndaj Maldini është i bindur se me norvegjezin, mund t’i dhurojë trajnerit Pioli një futbollist “xholi”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency