Serie A

Milan, Petkovic emri i ri për stolin

Sipas mediave zvicerane prania e drejtorit sportiv të Milanit, Mirabelli në tribunë në ndeshjen mes Portugalisë dhe Zvicrës e ka patur një arsye. Drejtuesi i klubit kuqezi ka udhëtuar drejt Lisbonës pikërisht për të patur kontaktet e para me trajnerin aktual të përfaqësues helvete Vladimir Petkovic.

Ish tekniku i Lazios pëlqehet shumë nga Fasonne dhe Mirabelli të cilët shohin te boshnjaku profilin ideal për të zëvendësuar Vincenzo Montellan në stol. Petkovic është nën kontratë me Zvicrën deri në vitin 2019, por për të marrë drejtimin e një klubi të madh si Milani ai nuk do të mendohej dy herë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top