Serie A

Milan-Roma, duel i “nxehtë” për Belottin!

Milani dhe Roma janë dy pretendentët kryesorë për sulmuesin e Torinos, Andrea Belotti. 27-vjeçari, i cili është i lidhur me klubin granata deri në 30 qershor të vitit 2022 është ndër objektivët e kuqezinjve dhe verdhekuqëve për repartin e avancuar.Gjatë merkatos së verës të dy klubet do të konkurojnë fuqishëm mes tyre për të përfituar kartonin e lojtarit. Pikërisht përfundimi i kontratës së lojtarit me klubin granata e bën më të realizueshëm operacionin, pasi për t’ia rrëmbyer lojtarin Torinos mund të mjaftojnë 25 milionë euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency